Rekonstruujeme hlavní domovní vedení (HDV), které vede silnoproud. Opravíme a zavedeme nový vnitřní rozvod v domě napojený na přívod elektřiny od dodavatele. Myslíme na budoucí generace a zajistíme vám přípravu na plnou elektrifikaci až na 380 V, abyste jednou kvůli varné desce či sušičce na prádlo nemuseli sekat další rozvod.

Používáme kvalitní vodiče s dlouhodobou životností a moderní jističe značky ABB či Schneider Electric. Vedle silnoprodu vám rozvedeme i slaboproud, aby se na vás lidi dozvonili, mohli jste se dívat na televizi a měli rychlý internet (LAN). Samozřejmostí jsou i bezpečnostní systémy, čidla a zakódování (PCO, PZ) vchodů se vstupem na čip či kartu.

Provádíme kompletní elektro-revize. Pouze tak bude vaše stavba v neustálém bezpečí. Instalujeme bezpečné hromosvody s bleskopojistkami před rozvodnou skříní, které zamezí návratu přepětí zpátky ze sítě.

Když mezi stěnami a omítkami domu proudí voda, vše musí dobře těsnit. Voda má vytékat pouze z kohoutku a pokud možno teplá. Naše vodovodní rozvody fungují spolehlivě a dlouhodobě, protože využíváme kvalitních plastových rozvodů (PPR) od výrobců FV plast či WAVIN Ekoplastik a instalujeme průchozí odpady i bezpečné ohřívače teplé užitkové vody.

Vyprojektujeme rozvod tak, aby byl i ve vyšších poschodích správný tlak a podle potřeby montujeme vodní čerpadla a kotle. Pro další rozvody využíváme plastu, oceli, mědi a také nerezu. Dokážeme odhalit příčinu špatného tlaku nebo teploty v domovní vodoinstalaci, rozvod opravit a vyčistit.

Musíte doma v zimě nosit teplé ponožky, protože máte v topení špatný tlak a netopí jak by mělo? Nebo nosíte špunty v uších, abyste neslyšeli strašení z trubek? Tak letos to můžete změnit. Specializujeme se na hydraulickou regulaci topení, která zajistí, aby se teplo (a voda) dostala do každého radiátoru v každém patře a místnosti celého objektu.

Rozumíme i tzv. ekvitermní regulaci, která seřídí vaše topení tak, aby netopilo, když je venku teplo a obráceně. Vaše topná tělesa osadíme termostatickými ventily a nastavíme je tak, aby správně spolupracovaly se složitým systémem čerpadel. Navíc spravujeme kotelny a výměníkové stanice, kde voda cirkuluje. Zajistíme, aby si výměník věděl rady, co dělat s horkou vodou z centrální kotelny a předal teplo do jednotlivých částí domu.

Nádech, výdech. Nádech, výdech. Jde to dobře? A co teplo? Není ho moc nebo málo? Všechny tyto otázky řeší vzduchotechnika. Zajišťujeme tepelnou i dýchatelnou pohodu v domě tak, aby byla zajištěna kvalitní výměna čerstvého vzduchu, který se po cestě může trochu zchladit nebo ohřát. Klimatizací se dá totiž i topit a regulovat vlhkost vzduchu.

Vedle návrhu funkčního systému se postaráme i o kompletní realizaci. Vše nastavíme tak, abychom dosáhli maximálně efektivního využití systému a po realizaci vám zajistíme i pravidelný servis, během kterého vyčistíme filtry a nastavíme rekuperační jednotku tak, aby využívala dříve nevyužité teplo a spořila energii v celém objektu, a tedy i vaší peněženku.