Tři věci, které trápí mnohé: zima, hluk a zchátralý zevnějšek budov. My na všechny máme lék. Podle typu vaší budovy a návrhu projektanta zrealizujeme revitalizační projekt do posledního detailu. Instalujeme fasádní systémy od firem Weber a Baumit, které jsou špičkou v oblasti zateplovacích systémů. V rámci obnovy fasády vám případně vyměníme i okna z odolných materiálů, kování včetně parapetů. Dbáme na všechny detaily ostění tak, aby nový kabát stavby byl hezký na pohled a vydržel po dobu požadované životnosti.

Naši dodavatelé

Sto
Baumit
Weber

Jsou střechy a střechy. Všechno záleží na skladbě, kvalitě střešní krytiny a její instalaci. My používáme PROTAN folii, která vydrží ty nejtěžší podmínky. S kompletní výměnou střešní krytiny, nosné konstrukce i zateplení máme dlouholeté zkušenosti. Při montáži používáme pouze kvalitní náčiní a poskytujeme záruku 10-15 let.

Zastihlo vás v zimě krupobití a zatéká vám do střechy? Folie PROTAN jde svařovat i v minus -25°C, takže nás při práci nezastaví ani sníh. Nemusíte se tak bát, že by vám v zimě pršelo na kapra.

Když už se pustíme do rekonstrukce budovy, zajímá nás širší kontext. Velkou pozornost věnujeme okolí budovy, především povrchům a dlažbě na přístupových chodnících a cestách. Věříme betonovým zámkovým dlažbám, které se díky svému profilu do sebe zaklesnou a nemění tak rovinu plochy. Rovnost plochy je kritická především při čištění a snižuje ulpívání nečistot. Používáme kvalitní dlažby a klademe je tak, aby se vám cestou domu dobře a bezpečně chodilo, a aby vzhled chodníku ladil se zbytkem budovy.

Kolikrát denně chytáme za kliku? Kolikrát praštíme se dveřmi? A teď si představme ten nápor, který musí dveře vydržet v bytovém domě, kde dveřmi projdou všichni obyvatelé budovy minimálně dvakrát za den. Když už přijde řada na rekonstrukci vstupního portálu, je na místě to udělat pořádně.

Proto používáme bytelné ocelové nebo hliníkové rámy s přerušeným tepelným mostem od renomovaných výrobců. Zároveň upravíme tvar a umístění vchodu ve starších domech podle vašich aktuálních požadavků.

Vchod je skutečnou výkladní skříní domu

Spolu s vámi vybereme vhodný materiál a design dveří s kvalitním kováním. Vchod do domu musí leccos vydržet a také dům řádně zabezpečit. Běžně instalujeme čipové nebo samozamykací systémy, zabezpečení dveří proti vandalům a odolné kamerové zařízení. Vedle dveří zasadíme nová zvonková tabla, aby se na vás návštěva dozvonila a variabilní schránkové systémy, které vám budou spolehlivě sloužit každý den.